1394/10/30

نحوه کار با فایل منیجر سایت ساز احسان وب

برای قرار دادن فایلی روی سایت باید از طریق قسمت فایل های سرور این کار را انجام دهید. برای دسترسی به این قسمت کافیست از طریق منوی کناری روی امکانات اصلی کلیک کرده و روی فایل های سرور کلیک کنید. تا صفحه ی مدیریت فایل های سرور برایتان بارگذاری شود. در این صفحه لیستی از فایل هایی که بر روی سایتتان قرار داده اید وجود دارد.

مدیریت فایل های سرور

ایجاد یک فایل روی سایت
برای ایجاد فایل در قسمت فایل های سرور روی دکمه ی افزودن فایل جدید کلیک کنید. در این صفحه شما امکان بارگذاری یک فایل با انشعاب های مجاز فایل برای سرور دارید. نام راهنمای فایل نامی مستعار است که تاثیری بر روی نام فایل یا محتوای فایل شما ندارد این نام فقط برای بهتر پیدا کردن فایل شما در لیست فایل های سرور است. دقت کنید که نام فایلتان نباید شامل فاصله یا علامت های غیر مجاز باشد بهتر است به جای فاصله در نام فایل از علامت خط تیره – استفاده کنید. وقتی که فرم را پر کردید برای بارگذاری فایل روی سرور کافیست روی دکمه ی ثبت شود کلیک کنید. اگر در بارگذاری فایل شما روی سیستم مشکلی وجود نداشته باشد سیستم به شما پیغام فایل جدید با موفقیت وارد سرور گردید را نمایش می دهد و با کلیک روی دکمه ی بازگشت به لیست فایل ها می توانید فایل خود را در لیست فایل های سرور ببینید.
فایلتان را با استفاده از نام راهنمای فایل در لیست پیدا کنید و لینکش را که در همان ردیف و در ستون لینک های استفاده از فایل قرار دارد کپی کرده و در هر جا که می خواهید از آن استفاده کنید.

حذف یک فایل از روی سایت
برای حذف یک فایل از سایت کافیست به قسمت فایل های سرور (منوی کناری<امکانات اصلی<فایل های سرور) رفته و فایل (هایی) که می خواهید حذف شود را انتخاب کنید. برای انتخاب کردن کافیست روی باکسی که در ستون حذف در ردیف فایلی که میخواهید حذف شود کلیک کنید. وقتی تمام فایل هایی که می خواهید حذف شوند را انتخاب کردید روی دکمه ی حذف موارد انتخاب شده کلیک کنید تا پیغامی برای شما ظاهر شود در این پیغام اگر از حذف این فایل ها مطمئن هستید روی دکمه ی ok و اگر منصرف شده اید روی دکمه ی cancel کلیک کنید.

نظرات