1395/6/10

ویژگی های اصلی یک سایت خوب

ویژگی های یک سایت خوب را می توان در موارد زیر دید:
خودتان را معرفی کنید
اولین چیزی که بایستی در طراحی سایت رعایت شود داشتن یک سری از صفحات می باشد،‌ این برگه ها شامل صفحه‌ي درباره ما، تماس با ما و آدرس های دسترسی و ارتباط می باشد که شامل توضیحات کاملی از کسب و کار شما و مدیر سایت است که منجر به آشنا شدن بازدیدکنندگان و جلب اعتماد آن ها به شما خواهد شد.
بروز باشید
محتویات سایت خود را بروز رسانی کنید این کار را ترجیحا بصورت روزانه انجام دهید
 بر خلاف یک مطلب چاپی، یک سایت اینترنتی پروژه ای نیست که یکباره به پایان برسد بلکه پروژه ای دائم است. داشتن بازدیدکنندگان دائم بسیار مطلوب است، پس باید به آنها دلیلی برای بازگشت بدهید، چیزی مثل یک سرویس خاص (برای مثال e-mail رایگان) ،اطلاعات روز یا مطالبی که متخصصین سایت شما قادر به ارائه آن هستند.
محتوای مفید
بهترین راه برای جذب بازدیدکنندگان داشتن محتوای با ارزش و سازماندهی شده با طراحی زیبا و جذاب است. داشتن یک سایت ساده و کاربردی یک امتیاز محسوب می گردد.
وضوح صفحه نمایش
وضوح ضفحه نمایش کامپیوترها در حال افزایش است. امروزه بیشتر مخاطبین سایت ها از وضوح صفحه نمایش ۷۶۸*۱۰۲۴ استفاده می کنند، اگرچه شما باید توجه داشته باشید که اگر سایت شما در این تنظیمات زیبا دیده می شود در تنظیمات دیگر نیز به درستی کار کند.
سرعت وب سایت
سرعت لودینگ سایت یکی دیگر از مسائل مهمی است که مورد توجه افراد و بازدیدکنندگان وب سایت قرار گرفته است . برای وب سایت خود هاست و یا سروری با کیفیت تامین کنید

 

نظرات
0 0
آساپل   http://asapel.ir 1395/8/24 18:24:41

سلام

جهت اطلاعات بیشتر از کانال ما هم بازدید کنید .

https://telegram.me/joinchat/BlMWJD2AhuqlHoHw8iPjqQ

http://asapel.ir