1395/6/12

مزایای داشتن وب سایت

برای دانستن ضرورت داشتن وب سایت ابتدا باید آشنایی کلی با وب سایت داشت و به دنبال این مسئله بود که اساسا وب سایت چیست؟

در یک تعریف کلی می توان گفت: وب سایت ، مجموعه ای از صفحات مرتبط با يکديگر است که انبوهی از اطلاعات را در اختيار بيننده قرار می دهد. وب سایت، امکان حضور هر شخص یا شرکت در شبکه اینترنت است. یک وب سایت می تواند علاوه بر ایجاد ارتباط و معرفی دارنده سایت، امکان اطلاع رسانی به روز، بازاریابی و معرفی بین المللی را نیز فراهم آورد.

با تعاریفی که صورت گرفت تا حدودی با ضرورت داشتن وب سایت آشنایی پیدا کردید در ادامه مزایای بیشتری از داشتن یک وب سایت پویا را دنبال می کنیم.

یک وب سایت خوب می تواند مزیت های زیر را برای شما به همراه داشته باشد

به اطلاع رسانی بهتر کمک کند
 اگر شما سازمان، شرکت یا حتی یک شخص هستید اما می توانید محصولات یا خدماتی را ارائه نمایید به صرفه نیست برای مطلع ساختن مخاطبان در محدوده زنذگی و فعالیت خود یا حتی بیرون از آن به تبلیغات بپردازید اما راه اندازی وب سایت به شما کمک می کند با هزینه ای به مراتب کمتر به اطلاع رسانی بپردازید.

 با داشتن وب سایت همواره در دسترس باشید
 یکی از مشکلات رایج سیستم ها و روش های ارتباطی رایج عدم دسترسی ۲۴ ساعته و در هر زمان و مکان است اما با داشتن یک وب سایت شانس در دسترس بودن شما چندین برابر است چرا که هم اکنون اینترنت به نقاط دور دست نیز رسیده است!

در وقت خود صرفه جویی کنید
 وقتی که شما محصول یا خدمت قابل ارائه ای دارید مجبور هستید آن را برای همه و یا بهتر بگوئیم برای هر مشتری یا مخاطب توضیح دهید اما با داشتن وب سایت توضیحات یک بار نوشته می شوند و برای همیشه به نمایش در می آیند.

نظرات